VAILANT Kombi özellikleri


Детальное описание window washing companies на сайте.

Vailant

Yorum 1

Yorum 2

  • vailant-kombi

VAILANT Kombi hakkında ne düşünüyorsunuz?

VAILANT Kombi hakkında yorumlar

Salih Saman

17 Ocak 2011 Pazartesi - 01:33

Vailant kombi, çok memnun olabileceğiniz bir kombi, sorun çıkana kadar tabiki. 8-10 sene sonra arıza verdiğinde pompa bozulmuş, 600 tl diyorlar onun yerine yeni kombi alın deyip gidiyorlar. ya servisler bu işlerden anlamıyor yada tüketiciyi bu işlerden anlamaz diye düşünüyorlar.
düşünün araç alıyorsunuz vites kutusu bozuluyor, araca verdiğiniz paranın 3 te 1 fiyatına. komik değil mi? eskileri çok kaliteli, yenilerini bilmem, yıllarca sorunsuz, sessiz çalıştı emektar. ben memnunum kombiden, gene alırsam vailant alırım, yenileri mantar diyorlar zira fiyatları rekabetten çok düşmüş demek ki kaliteden ödün olabilir. alırsanız 10 sene arkanıza bile bakmazsınız sonrasını bilmem…

Cevapla

ekrem akdemir

29 Kasım 2010 Pazartesi - 14:46

vaılant kombi 1280lira bize 2300esattılar oda termostatı sorduk olmazmış termostatik vanaya 3 yap makinayı 60 diyorlar ev 90 metrekare odalar eşşek damı gibi yakıt komşununkinin iki katı tek salonu kullanıyorum geceleri kapatıyorum daha soguk yok türk malını alman diye kandırıyorlar aman dikkat

Cevapla

Oyunlar

26 Ağustos 2010 Perşembe - 00:37

arkadaşım bunu önerdi fiyatıda uygunsa alıcas inşallah :D

Cevapla

Emel BAHAR

24 Mayıs 2009 Pazar - 12:23

8 yılldır Vailant kombi kullandım.küçük arızalarda parça değişti,geçen sene bakım sözleşmesi yaptırdım. 1 yıl geçtikten sonraarıza verdi,servis gelip parça değiştirdi buna rağmen arıza devam etti.servis geldiğinde 350 ytllik parça değişimini önerdi,2 kez servis geldiğinde toplam 2 parça değişecek fiyat 400 ytl dendi,yada yenisini alın dediler .BİR kombinin ömrü 8 yıl mı? yıllar önce dünya para verip alıyosun ve parçası bu kadar pahalı ,hiç bir şekilde yardımcı olmadılar taksitlendirme bile yapılmadı.tamiri yaptırmadım başka marka bir kombi alacağım,kimseye tavsiye etmiyorum,servis ücretleri yüksek(bakım sözleşmesi 170 ytl)bunun içinde parça garantisi yok.yani şunu demek istiyorum 8 yıl boyunca bakım sözleşmesi yaptırsaydım da bu parçaları kapsamazdı zaten sekiz yıldır verdiğim parayla sıfır kombi alırım. Bilgilerinize.

Cevapla

Kamile SARAÇ

13 Nisan 2009 Pazartesi - 14:07

Sayın genel mudurun DİKKATİNE!…Ben eski bir musterinizim ve hala 8 yillik bakim sozlesmesi yapiyorum. Ne yazikki yillik bakim icin verilen tarih bugundu ve saat 23 de bakim icin gelmek istediler tabii kabul etmedim cunku butun gun hasta olmama ragmen servisi bekledim ve 22.30′da yattim sizce yapilan sey dogrumu servisler gece yarisimi calisiyor sizde lutfen bilgi verirmisiniz TESEKKURLER!!!….

Cevapla