KİTURAMİ Kombi özellikleri


Описание Abdo Romeo здесь.

Kiturami

Yorum 1

Yorum 2

  • kiturami-kombi

KİTURAMİ Kombi hakkında ne düşünüyorsunuz?

KİTURAMİ Kombi hakkında yorumlar

aykut süzer

14 Eylül 2013 Cumartesi - 11:01

selamlar
haziran ayında kombimin baca kelepçesi kırılmış, servis geldi söktü bir haftaya getireceğiz dedi.şu an eylülün 14 ndeyiz ve hala baca yerde yatıyor.defalarca aramama rağmen bugün yarın deyip gelmiyorlar.ilgili servis ecevit birinci yalova.
lütfen gereğini yapınız.

Cevapla

Ali Alacan

03 Temmuz 2013 Çarşamba - 23:41

Merhaba ; herkese günaydın benim oturduğum yerde world3000 diyr adlandırılan kituramikombi var. kombimiz sürekli yaz konumunda olmasına rağmen kaloriferler devreye giriyordu. servis ortalama 7 – 8 kere geldi.ve sorunu çözdük diyip gidiyorlardı. en son gene yaptı fabrikayla irtibata geçtim oradan yetkili birini istedim ve murat beye aktardılar. murat beye konunun hakimiyeti hakkında bilgisini verdim ve adres bilgilerimi istedi. ertesi gün öglen saatleri civari geldi kombiyi kontrol etti ve bi ayar yaptı ama göremedim :) hemen hemen 1 . 1.5 ay civaridir halen sorun yok . keşke bende görseydim buradan size tarif edebilseydim değerli arkadaşlar . ama sonuç itibariyle fabrikadan destek almak benim için daha iyi oldu ve tam teşis koyulup sorun kaldırıldı. Kendisinin daha sonra teknik servis sorumlusu olduğunu ögrendim ama hiç taviz vermeden cihaza müdahale etti buda benim hoşuma gitti. firma olarak bakıldığında ciddi kişilerle çalışmanın verimli olduğunu birkez daha anladım. teşekkürler kiturami kombi teşekkürler murat bey.

Cevapla

Sevda karadeniz

24 Mayıs 2013 Cuma - 01:09

Merhaba Arkadaşlar ; Benim World3000 Kombim var bu kombiyi alırken teretturde kaldım, Servis arkadaşlar problem olmadığını fakat benim gözümde problem olduğunu biliyordum. Sonuçta firma ürünü satarken servis garantisi veriyor.

Ürünü Alalı 1.5 yıl civari olucak.. Ürün kalkış esnasında problem yaşıyordum servisi çağırdım hal ettik dediler 2 gün sonra gene aynısı oldu kituramikombi fabrikasını aradım. yetkili birisini istedim oradan murat bey’e aktardırlar. murat beye konuyu izah ettim. eğerki buradan yazdıklarımı okuyorsa teşekkür ederim tekrardan. Sultangazi bölgesinde oturduğumu izah ettim kombideki problemi söyledim. kendisi direk kombiye hizmet verebilecegini söyledi. Fabrika bölümünden gelecegini söyledi. ve geldi kombinin yanında durdu ve dediki bu kombinin gaz ayarlarında problem var gaz ayarlarını ayarladı ve benim evime gelen regülatör diye atlandırdığı alette 18 mbar geldiğini söyledi ve kendisi buna uygun bi ayar yaptı hemen hemen 2 – 3 haftadır çalışıyor herhangibi sorun yok kendisine buradan çok çok teşekkür ederim. İnternet sitelerine baktığımda bir problem görüyorum. eğerki şikayeti olan biriisi varsa muhakkak fabrikadan murat beyle irtibata geçsin buna ben kendim kefilim. İyi günler Arkadaşlar.

Cevapla

Ali ahmet

05 Mayıs 2013 Pazar - 13:55

Bi kombi aldım w-3000 servis ilgilenmedi fabrikayı aradım murat bey le görüştüm kendisi birzat konuyla alakalı olucagını ve şu anda bi telefon görüşmesinde olduğunu söyledi 5 dk sonra size dönücem dedim 2 dk geçti gecmedi döndü. konuyu kendisine izah ettim konuşması bana güven verdi . fabrikadan böyle destek alıcağımı bilmiyordum çok şasırdım. murat bey dediki cihazıınızı ben görmek isterim müsaitmisin diye tabiki dedim 2.5 saat sonra geldi ve sorunu hal etti hem ses problemi çözüldü hemde yıllardır kullandıgım oda termostadının farklı düzgün anlattı kendisine buradan çok teşekkür ederim. sorunu olan arkadaşlar fabrikadan murat beye muhakkak ulaşsın o bu işin uzmanı.. teşekkürler kiturami !

Cevapla

Hakan

04 Aralık 2012 Salı - 12:59

Kuturami kombinin termostat ayarlarını bilen var mı,doğalgaz faturası çok yüksek geliyor,
Zaman ayarı,uyku modu var nasıl kullanmak lazım

Cevapla

ali aydın

04 Aralık 2012 Salı - 11:04

kiturami 2000 kullanıyorum musluklarda sıcak geliyo ama petekler buz gibi sıkıntı 3 yollu vanadan olabilirmi yada yazdan kışa geçtiğimizde bu sıkıntı başladı acaba pompasında bir kitlenme söz konusu olabilirmi bilgisi olan bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim

Cevapla

1 5 6 7