DEMİRDÖKÜM Kombi özellikleri

Смотрите описание Igor Mazepa у нас.
Advanced power technologies www.youtube.com/channel/UCtfTynrIg4fd43bBTvrrVFw.

Demirdöküm

Yorum 1

Yorum 2

 • demirdokum-kombi

DEMİRDÖKÜM Kombi hakkında ne düşünüyorsunuz?

DEMİRDÖKÜM Kombi hakkında yorumlar

abdullah doğan

11 Ocak 2013 Cuma - 13:10

Kaya Kayzo/ kiracı nasılsa bozulursa yaptırsın ısıtmassa üşüsün mantığı yapmışsın…yıllarca senin zihniyetinde ki bir çok ev sahibinin kiracısıydım Allah görüyor işte kalbinize göre veriyor..

Kirada kaldığım dönemde Demir döküm neva kullandım garantisi bitmeden ana kartını yakmıştı değiştirdiler para almadılar.. şimdi kendi evime ne alayım onu araştırıyorum onun içinde bu sayfadayım…Yazılanlara bakılırsa ;Demirdöküm fabrikada sadece dökmüş..

Cevapla

kaya kayzo

05 Aralık 2012 Çarşamba - 14:04

kiracı duracak diye süsler kombi aldım 13 senedir sorunzuz çalışıyor fakat kendim durarsam diye diğer eve de demirdöküm kombi aldım her sene arıza masraf canımdan bezdim öfkeyle direyi sattımda kurtuldum bu illetten

Cevapla

huseyin tokoglu

26 Kasım 2012 Pazartesi - 02:19

Bende gecen gun DD Atron H 28 aldim hemde 2 katada dogrusunu solemek gerekirse yorumlari gorunce sok oldum daha acdirmadik kombilerimzi ama simdiden aldima pisman oldum..

Cevapla

çiğdem ateş

20 Kasım 2012 Salı - 16:12

allahh belasını versiniz demirdöküm kombinin asla asla önermiyorum soğuk kış aylarında bızı ewde atkı berelerle dolaştırıyor üstüne bide öğrenciysenız demırdöküm kombiyle hayat gercekten zor!!!! hele vize haftası şuan kiralık ew bulsak ewi terk edicez o derece. we en son ıstedıgımız ay sonu gelen faturamızzz. lanet olsun demirdöküm kombiye. hele nevasına. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cevapla

Özge ARAZ

05 Ekim 2012 Cuma - 07:55

Demirdöküm vinto kullanıyorum. Gayet memnunum şuana kadar bir sorun vermedi umarım daha da vermez. İlla Demirdöküm alıcam diyenlere de Vintoyu tavsiye ediyorum. Kullanımı da oldukça basit….

Cevapla

sedat kaymak

27 Nisan 2012 Cuma - 10:48

kombimde su seviyesi 4 bar su seviyesini nasıl düşürebilirim bir türlü bulamadım

Cevapla

ali şahin

14 Şubat 2012 Salı - 03:58

demirdöküm neva kombim var aldığıma pişmanlığımı anlatamam gürültü arıza duyarsız servis ağı müşteri memnuniyetsizliği hepsi mevcut

Cevapla

ahmet

07 Şubat 2012 Salı - 15:00

toplam geçen sene 2 ay bu sene 2 ay kullanılan kombi son iki ayda 4 kez aynı arızayı verdi. mim sadece servis kaydı alıyor. her seferinde servis 3-4 gün sonra rica minnet geliyor. kombinin blürölü sıkışmış, bacası arızalı diyor kombiye 2 kere vuruyor kombi çalışıyor servis ücretini alıyor ve gidiyor.değiştirin parçayı garanti kapsamında kombim deyince bir daha aynı arızayı değiştiririz diyor her seferinde. her seferinde yaşlı bir kadının 3-4 gün soğukta nasıl kalacağını ve eğer kendi eşiniz çocuğunuz 3-4 gün soğukta kalsa dediğimde cevap yok. mim’e servisi şikayet ettiğimizde çaresiz zavallı bir duruma düşüyor. satış sonrası hizmetler yöneticiliğini aradığımızda bende şirket sekreteride ulaşamıyor ve beni sonra aratacağını söylüyor ama arayan soran yok.sayın demirdöküm yetkilileri benim suçum firmanıza güvenmek mi? yada siz neden o koltukları boş yere işgal ediyorsunuz. servis düzeni yok, servislerde kalite ve hizmet yok, markayı yerlere düşürmüşünüz, ss hiz. yön. telefonuna da ulaşılamıyor, geride dönmüyorsunuz kalkın gidin o koltuklardan kombinizde markanızda yerin dibine batsın.

Cevapla

ersan

25 Ocak 2012 Çarşamba - 15:39

20.000 lik demirdöküm sargon premix yoguşmalı kombi aldık 4. senemiz her dur kalktan sonra abartısız 5-10 sn hayvan böğürtüsü şeklinde ses çıkartıyor ondan sonra bütün fonksiyonları normal fakat 4 senede yemin ederim en az 10 kere arıza verdi allahtan elimden biraz iş geliyoda bazı sorunları kendim halletmeye çalışıyorum artık yapacak birşey yok şu şartlarda yenisini alma ihtimali düşük gidebildiği kadar gidecek son haddinde başka marka kombi almayı düşünüyorum buda bizim şansızlığımız oldu başka arkadaşların böyle olaylarla karşılaşmamaları paralarının boşa gitmemesi daha önemlisi sitres olmamaları soğuk kış günlerinde üşümemeleri için tecrübemi anlatmaya çaliştım . teşekkürler.

Cevapla

TEVFİK AKAR

10 Aralık 2011 Cumartesi - 12:31

DEMİRDÖKÜM 26000 YOĞUŞMALI LİK KOMBİM DAHA İKİ YIL OLMADAN ARIZALARA BAŞLADI. SERVİSİ İSE LANET OLSUN ONDAN BERBAT. ŞUAN KIŞ OTASINDA İKİ GÜNDÜR SOĞUKTAYIZ.HAFTA SONU GELDİ EN AZ İKİ GÜN DAHA SOĞUKTAYIZ.NE DİYEYİM TEK KELİME LANET OLSUN BİR DAHA MI DEMİRDÖKÜMMM ASLA.AMA BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM BU LANETLERE HAKKIMI YEDİRMEYECEĞİM KANUN VAR BU DEVLETTE HESAP SORACAĞIM YEMİNİM OLSUN

Cevapla

  Mustafa G.

  10 Şubat 2013 Pazar - 04:32

  Kesinlikle uzak durun! Çok sorun çıkarıyor.
  En son arızası için servis çağırdım, basınç tüpü hava kaçırıyor değişmesi lazım dedi ama hava pompaladı gitti. 2. Servisi çağırdım aynısını yaptı. Bir yaz geçti ısınmayı kullanmadık, kış oldu gene aynı arıza artarak kendini gösterdi. Servis çağırdık, basınç tüpü değişmeli, garantiniz de bitmiş, 400 tl dedi.
  Garanti kapsamındada bu arıza vardı, elimdeki makbuzlardada yazıyor. O zaman neden değiştirmediniz dedim ve garanti kapsamına sokulmasını istedim. 2 aydır oyalıyorlar beni.

  Cevapla

ahmet gürsoy

06 Aralık 2011 Salı - 15:25

kışlık bakım yaptır dediler para ödeyerek yetkili servislerini çağırdım ÇOK YETKİLİ SERVİS sayesinde cihaz sürekli arızaya geçmeye başladı bu çok başarılı arkadaşlara ulaşıp teşekkürlerimi iletmek istiyorum ama sadece kalite standartları çok yüksek çağrı merkezi numarası var oradaki süper insanlarda bir aydır bize yadım edebilmek için çırpınıyor büyüksün demirdöküm

Cevapla

Ayca GULMEZ

19 Kasım 2011 Cumartesi - 10:06

2 adet nitron kombim var. Ayrıca kalisto ve neva kullanan akrabalarım var. Kesinlikle Demirdökümden uzak durun. Her ne kadar Vaillant ortak oldu gibi bir durum olsa da Demirdöküm benim için bu alanda bitiktir. Gürültü, aşırı yakma, servisi tarafından kabul edilmeyen genleşme tankı arızaları v.b. o kadar çok problemli ki…

Cevapla

ahmet kıymet- izmir

12 Kasım 2011 Cumartesi - 16:34

kalistro kombim ikinci arızayı yaptı.servis çağırdımçgelen servis ana kartı yanmış dedi 225 tl ye yeni ana kart takti gitti.demirdökümün parçaları ucuz diyorlardı ama doğru değilmiş.işin enteresan yanı değişen ana kartı aynı kutuya koyup alıp gitti.bu doğru birşey değil.tarafıma hiç güven vermediler.Bu fiyat çok değilmi.arızalı kartı neden götürme ihtiyacı duydu.

Cevapla

ahmet serkan karakoç

09 Kasım 2011 Çarşamba - 10:02

aman haaa almayın demirdöküm bendede sargon premix var nasıl kurtulurum diye hesap yapıyorum. sakın ha sakın uzak durun bi bakayım falan demeyin elde kalır

Cevapla

TEVFİK AKR

17 Ekim 2011 Pazartesi - 14:48

ASLA AMA ASLA ALMAYIN ARKADAŞLAR ARIZASI ÇOK SERVİSİ BERBAT… REZİL ETTİ BİZİ

Cevapla

kadir doğu

04 Nisan 2011 Pazartesi - 11:10

bu yorumlardan sonra hayatta almam. başka markalara bakayım..

Cevapla

asuman adal

29 Mart 2011 Salı - 03:39

28.03.2011 :saat18:00 da kombinin su doldurma musluğunu değiştiren erzurum baisi kombinin garatisi halen dolmadığıhalde değişen parçayla birlikte 50 tl alıp yenisini takıp gittiler budurumda garanti süresi dolmamış cihazın değişen parçasından ücret almaları doğrumu bu konuda bilgi alabilirmiuyim değişen parçayıda birpoşete koyup üzerine yazılı birkağıt yapıştırıp aldılar.

Cevapla

koray taslakoğlu

22 Şubat 2011 Salı - 06:09

Orhan veli der ya hani ”Hiçbir şeyden çekmedi nasırından .ektiği kadar” diye. Demirdöküm kombiden çektiğimi başka hiçbir şeyden çekmedim. Levent şişli çağlayan mecidiyeköy servislerine akıttığım paranın zamanın haddi var hesabı yok. Artık her derdini biliyorum bir tanede memnun olan birini görsem. servislere yalvardım kaç paraysa veriyim diye yine donuyoruz. Ne sıcak su var ne petekler ısınıyor 70 m2 dairede plastik borunun içinden geçen suyu peteğe ulaştıramıyor, her seferinden ayrı bir mazeret var. Bi servis 300 lira istiyor öbürü 30 liraya yapıp gidiyor yine çalışmıyor. Her demirdöküm reklamı gördüğümde neyse… Başkalarının canı yanmasın almayın servisine de güvenmeyin anlamıyorlar çünkü bişiden.

Cevapla

hasan hasanoglu

16 Aralık 2010 Perşembe - 11:07

AMAN HA SAKIN ALMAYIN YASADIKLARIMI ANLATSAM SAATLER SÜRER lyıce arastırın

Cevapla

aziz ercan

24 Kasım 2010 Çarşamba - 14:11

2004 yılında demirdöküm milenyum aldım bağlandıktan sonra kazandan su sızdırıp bar devamlı sızıyordu garanti kapsamında iken en az 6 defa sözüm ona yetkili servisi çağırdım her seferinde yaptık diyip (bir conta bile değiştirmediler) bakım faturasına en az 4 parça değişmiş gibi işlem yaptılar ben fabrikaya şikayet ettim kim kime dum duma hem ilgilenmediler hemde sözüm ona kombi şimdide sadece su tankına sadece 450 milyon istiyorlar vicdansızlar kimsede allah korkusu yok kombinin kendisi 1100 000 000 kesinlikle benden sizlere tavsiyem demirdökümün hangi markası olursa olsun tavsiye etmem piyasa malı kombi bile mükemmel sadece diyeceğim hem firma hemde haksız kazanç sağlayan sözüm ona yetkili servis tamircisi diye geçinen bazılarına zehir olur o gazda boğulurlar haksız kazantan dolayı tabi fabrika müşteri servisindeki sözüm ona insanları dinleyip dalga geçenlere de yazıklar olsun

Cevapla