ALARKO Kombi özellikleri


Alarko

Yorum 1

Yorum 2

  • alarko-kombi

ALARKO Kombi hakkında ne düşünüyorsunuz?

ALARKO Kombi hakkında yorumlar

Abdurrahman Özlük

23 Mayıs 2012 Çarşamba - 05:22

Alarko kombi, üretici ve satıcı firma olarak en adi kombi ve de en adi firmadır desem hakkım var. Allah belalarını versin bu diyorum. Bu kombiyi aldığıma bin pişmanım Garanti veriyolar, ancak garanti sözleri tamamen yalan. Garantisi henüz bitmeden servisin yaptığı parça değişikliğiden dolayı ödediğim parayı firma ödemeyi kabul etmedi. Yaptığım telefon görüşmesinde de bana binanız alttan ısıtmalı olduğundan garanti kapsamına girmez dediler. Madem garanti kapsamına girmiyordu neden yetkili satıcı firma bana bunu satarken beni uyarmadı diye itirazda bulundumsa da üretici firma itirazımı kabul etmedi. Soruyorum şimdi; bundan daha sahtekar, daha adi firma var mıdır? Binamızda benden başka Alarko kombi takan, kullanan yok. dairelerimiz alttan isıtmalı, bütün bina sakinleri aynı yıl kombili ısıtmaya geçtik. Bizim kombinin dışında kimsenin kombisi arıza vermedi şimdiye kadar. Bizimki ise ilk yıldan bu yana devamlı arıza verdi. Servislere her yıl bir iki kez tamir ücretleri ödedim. Kimi parçalarını değiştiler. En son iki gün önce pompasını değişti ilgili servis. Benden pompa parası 195 TL, takma ücreti 50 TL olmak üzere toplam 245 TL istediler. Sorayım bari ilgili firma yetkililerine: Bu tek parça pompanın ederi 195 TL midir?
Not: kombim Serena( kapakl)r.

Cevapla

Hakan Karabulut

16 Aralık 2011 Cuma - 12:54

ALARKO SERENA KOMBİM VAR AMA ŞİMDİ 40 ARZASINA GEÇİYOR. ATEŞLEME YAPMIYOR SORUN NEDİR AÇABA BİLGİSİ OLANLARIN DİKKATİNE YARDIMÇI OLURMUSUNUZ LÜTFENNN….???

Cevapla

osman köse

19 Aralık 2010 Pazar - 05:30

biz yeni evimize kombi araştırıyoruz.ancak babamlar 2 ay önce alarko serena taltırdı.en az 4 sefer arıza yaptı ve şu anda ısınamıyor olmalarına rağmen ayda 270 tl fatura geldi.ben araştırdım bu sektörde en iyisi viesmann ve vaillant.vaillant pahalı fakat reklamı çok yapılan bir marka.

Cevapla

Ayşe Ballıbaba

08 Ekim 2010 Cuma - 06:04

1996 model bir Alarko kombi var evimde. Servis çağırdım bakım ve tamir için. Ana kart yanmış dediler. Yeni alırsam 340,00 TL. tamir yaptırırsam 240,00 TL. fiyat söylediler. Bende bu işlerle ilgili olan bir yakınımı aradım. Ana kartın gerçek fiyatının 45,00 TL. olduğunu öğrendim.
Alarko servislerine biraz dikkat ederse iyi olur. İstarlerse o servisin kim olduğunu söyleye bilirim.

Cevapla

S. Özcan

13 Ağustos 2010 Cuma - 01:43

Evim 1990 yılı şartlarında bir yapı. 2008 Yılında Alarko Serena 3 yıldız kombi bakır boru döşeterek taktırdım. Ve gayette memnunum. 2009 2010 yılında yakıt masrafım kömürden daha düşük geldi. Allaha şükür masraf filanda çıkarmıyor…tabiki şimdilik…

Cevapla

nevin sayın

02 Mart 2010 Salı - 04:22

3 yıldır kalorifer diye bir teneke yığını koymuşuz evimize!!!!!üzerinde sadece alarko amblemi ve servisin bile içinden çıkamadığı bir sürü saçma sapan düğme dolu.bu ne biçim ticari ahlak?resmen kazıklandık!!!hafta 7 servis 9 bizim evde.hiçmi düzelmez bu meret?evet hiç düzelmezmiş.1996 yıl yapımı baymakla yerini değiştirdik be mübarek bir keremi tık demezsin….demedi….alarkomuz ise ne evimizi ısıttı,ne sıcak suyumuz şöyle bir sıcak oldu…üzerine servis karda kışta bizi yolda bırakıp işini yapmadı.yapsada iyi eğitilmediklerinden dolayı her gelişinin ardından bir parçası yandı.parça ve servis parası ödemekten iflahımız kesildi.ne servisleri ne makinaları bir halta yaramaz.servisteki arkadaşlara böyle olmuyor valla bir akşamda yemeğe gelin bile dedim kanka olduk çünki…bunun yanında ödediğimiz mazot parasıyla yemin ederim 2+1 daire kesinlikle alırdık.kaçak su yaptı bir yılda buldular.mazot kaçırıyor gözümüzle görüyoruz onu hiç bulamadılar.bacaya taktılar kafayı sorun hava alamıyor diye…gördük nasıl hava aldığını diğerini takınca…sizden bir daha iğne bile alırsam ne olayım etrafıma da hayatta adınızı bile andırmam.böyle rezalet görmedim!!!!!!!!!!!

Cevapla

Altan SEZİN

18 Ekim 2009 Pazar - 12:06

Nasıl bir servis anlayışı, şaşırdım kaldım. Yazıklar olsun …

Cevapla

Cem

01 Ekim 2009 Perşembe - 03:29

bende 6 senedir serena modelini kullanıyorum bir iki kere bakım yaptırdım hiç problemsiz calısıyor

Cevapla

Engin KEBAPÇI

24 Temmuz 2009 Cuma - 07:46

alarko kombi kullanıyorum 8 senede servise bir kombi parası ödedim bukadar arıza yapan bir cihaz kullanmamıştım.bugün başka kombi araştırıyorum etiketinde alarko yazmayan herhangi bir kombi alacağım.

Cevapla

Evren DAĞDEVİREN

16 Ocak 2009 Cuma - 08:50

BEN ÇOK MEMLUNUM, 15 SENEDİR KULLANIYORUZ. ŞİMDİDE ATAĞ YOĞUŞMALI KOMBİSİNİ ALACAĞIM.

Cevapla

Altan AKTAŞ

04 Aralık 2008 Perşembe - 11:13

Alarko hermatik kombiyi alalı altı sene oldu; Ben deyim on siz deyin dokuz kere arıza yaptı. Kısacası uğraşıyoruz. Keşke başka marka bir kombi alsaydım.

Cevapla