Airfel Kombi özellikleri


Недостатки и преимущества volkswagen Amarok www.mikipl.info/amarok/.

Airfel

Yorum 1

Yorum 2

  • airfel-kombi

Airfel Kombi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Airfel Kombi hakkında yorumlar

aykut kara

11 Kasım 2012 Pazar - 06:29

airfel kombi taktırdık eve 210 mt kare ev 9 mt peteğimiz var sürekli 40 derecede yakıyoz evde duramıyoz sıcaktan 24 saatte 10 metre küp gaz harcadı çok iyi tavaiye ederim

Cevapla

Mustafa Öztürk

11 Ekim 2011 Salı - 23:49

Ben hiç memnun deyilim. Hiç tavsiye etmiyorum

servis bilgisiz ve tecrübesiz. Ayrıca benim kombi arızalı çıktı

servis tamir edemiyor, fabrikaya mail atıyorum ilgilenen yok

ben pişman oldum sakın sizlerde alıp pişman olmayın

Cevapla

ayhan torun

17 Aralık 2010 Cuma - 15:59

kombi araştırıyorum airfel kombi nasıl bilmiyorum tavsiye edermisiniz teşekkürler.

Cevapla

Ömer ÖZTÜRK

11 Mart 2010 Perşembe - 02:33

AIRFEL ESKİ KOMBİLERİ 500 TL’YE ALIYOR, YERİNE YOĞUŞMALI KOMBİ VERİYOR

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün öncülerinden Airfel, tüketicilerine sunduğu cazip kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Airfel, tüketicilerinin eski kombilerini 500 TL’ye alarak yerine, yoğuşmalı özelliği ile ekonomik, tasarımı ile şık ve teknolojik Airfel yoğuşmalı kombileri veriyor.

AIRFEL YOĞUŞMALI KOMBİLER İLE MAKSİMUM YAKIT TASARRUFU
Sürekli arızalanan, yüksek bakım masrafları olan ya da teknolojinin gerisinde kalan kombileri Airfel kampanyaları ile değiştirmenin tam zamanı.
Airfel yoğuşmalı kombiler, yüksek yakıt tasarrufu özellikleri ile aile bütçesine katkıda bulunuyor. Her biri en son teknoloji ile üretilmiş, çevre dostu, uzun ömürlü Airfel markalı yoğuşmalı kombilerin ayrıca satış sonrası destek birimleri ve bakım kolaylığı da tüketicilerine sunduğu diğer önemli ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Cevapla

Ömer ÖZTÜRK

11 Mart 2010 Perşembe - 02:19

Sanko Holding şirketlerinden ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün öncü firmalarından AIRFEL, 1999’da kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, yaptığı cesur atılımlar ile yükseliş grafiğini ve cirosunu her yıl daha da artırıyor. 8 yılda sektörün öncüleri arasına girmeyi başaran AIRFEL, 2007’de pazar payını yüzde 15’e çıkararak sektörde ilk 3 firma arasına girmeyi hedefliyor.

AIRFEL; her türlü split klima (duvar tipi, multi split, kaset, yer tavan, salon, mobil, kanallı tip), ısıtma (radyatör ve kombi), soğutma, havalandırma cihaz ve ekipmanlarının üretimini, ihracatını, ithalatını, pazarlamasını ve dahili ticaretini yine kendi markası ‘AIRFEL’ adı altında yapıyor. 475 çalışanı olan AIRFEL’in İstanbul’daki merkez ofisinin yanı sıra İzmir, Ankara ve Gaziantep’te 3 bölge müdürlüğü bulunuyor. AIRFEL, 2006 itibariyle satış, pazarlama, üretim ve satış sonrası hizmetler konularında uzmanlaşan 2 şirket, 4 üretim tesisi ve deneyimli ekibiyle çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye genelinde 350 bayi ile ürünlerini sunarken, 450 servis ile hizmet veriyor.
http:\www.airfel.com.tr

Cevapla